Staví se vám vlasy na ježka vždy, když vidíte, že vaší partnerku opět něco štve? Tomu, že si ženy vždy najdou důvod k vyvolání konfliktu – se zřejmě nevyhnete, ovšem platí, že si můžete občas od sebe odpočinout a zvolit si program osamotě. Neznamená to, že ji nemilujete nebo s ní netrávíte rádi váš čas!
Existuje pouze pravidlo, že v době, kdy se v domácnosti hádek objevuje více než dost, je dobré si dopřát i čas od sebe a uvolnit veškeré napětí způsobené domácí ponorkou.
grilování klobás

Víkend na chatě jako báječná alternativa

Není nutné, abyste se potýkali s výčitkami, že čas od času potřebujete být chvíli sami a bez přítomnosti vaší partnerky. I ženy si rády zajdou na kosmetiku a pokecat s kamarádkami, aby podrobně rozebraly to, co jich trápí. Každý muž si proto zaslouží stejný odpočinek, jaký si dopřávají ženy.
Vyrazte do lesa, na klidné místo a uspořádejte s partou vašich kamarádů pořádnou chlapskou grilovačku. Pokud nikdo z vás nemá k dispozici vlastní chatu, jistě nalezete hned několik k pronájmu – především na víkendový pobyt. Uvidíte, jak vám to prospěje a naberete novou energii, kterou poslední dobou postrádáte.

Koncert nebo festival bez manželek

Pochopitelně, že i několik vašich přátel, kteří mají doma manželky ocení to, pokud jim nabídnete možnost zúčastnit se báječného festivalu nebo koncertu dobré kapely. Není na škodu dát si studené pivo, prožít pohodu a dopřát si i něco nezdravého k jídlu bez toho, aby vás vaše manželky pořád nebrzdily v tom, že byste měli zpomalit a skousnout něco zdravějšího.
I o tom jsou přece chlapské večery, kdy se jednoduše opět vrátíte do doby, kdy vás nikdo nehlídal a mohli jste si dělat všechno, co se vám zlíbí. Samozřejmě s pocitem, že jste pořád ženatí nebo zadaní!
závodník v řece

Sportovní zážitky a akce

Existuje velké procento mužů, kteří si rádi odpočinou především díky sportovní aktivitě, které si chtějí dopřát požehnaně. Z toho důvodu se neváhají zúčastnit řady událostí, které se nesou v nějaké fyzické činnosti. Už na jaře je vám k dispozici nespočet akcí, které neváhejte promeškat. A nepochybujte o tom, že si vyčistíte hlavu a odpočinete tak, jak to budete potřebovat.