karottékový šuplík

Chtěli byste si konečně udělat kancelář svých snů? Dlouho jste pracovali v prostředí, které nebylo úplně útulné, a teď máte konečně prostředky na rekonstrukci, tak chcete, aby to stálo za to? Tomu naprosto rozumíme, protože pracovat v neútulném a třeba i nevyhovujícím prostředí je velice náročné a člověku jde všechno pomaleji.
Ať už chcete jakýkoli styl, u nás si určitě vyberete, protože nabídka je skutečně široká a rozmanitá. Pokud byste si vybírali kartotéky, určitě je z čeho. Velice oblíbená je kartotéka kovová , protože je velice praktická, snadno omyvatelná v případě potřeby. Zapomeňte ale na obyčejné šedé kovové krabice, jaké si možná pamatujete z minulosti. V dnešní době jsou v nejrůznějších barevných provedeních, lakované s tou největší opatrností, takže všechno vypadá skutečně skvěle. K dispozici jsou dokonce i barevné kombinace, které jsou hodně užívané například v ordinacích u dětských lékařů, ale i v některých kancelářích, kde se to má zkrátka rozzářit. Dále jsou k dispozici také různé počty zásuvek, takže můžete uvažovat i tímto směrem. Co všechno by se do nich mělo vejít? Potřebujete malé zásuvky formátu A5 nebo uvítáte větší, formát https://www.alza.cz/slovnik/format-art12848.htm A4?

Pro každý typ kanceláře

Nezáleží na tom, jestli máte kancelář v proskleném mrakodrapu nebo jen u sebe doma, ač je každý interiér jiný, my máme některé produkty neutrální, a pokud nejsou neutrální, pak v nabídce jistě najdete kus, který padne přímo do vašeho prostoru.

Jednoduché a rychlé objednání i dodání

Nemusíte se obávat ani toho, že byste na svou objednávku čekali týdny. U nás je vždy poznámka u konkrétního zboží, a pokud je skladem, vyšleme ho na cestu k vám takřka okamžitě. U nás máte samozřejmě dopravu zdarma, a dokonce i sedmiletou záruku na zboží.

kartotéka, otevřené a zavřené šuplíky